Skip links

Przyciemnianie szyb

Poznaj zalety przyciemniania szyb w swoim aucie!

Wyższy komfort jazdy

Wysokiej jakości folia zmniejsza nagrzewanie wnętrza auta nawet o 70%, oraz zmniejsza ryzyko oślepiania pasażerów pojazdu w słoneczny dzień.

Promieniowanie UV

Promienie UV przyczyniają się do osuszania skóry człowieka, a nawet mogą się przyczynić do raka skóry !! Dzięki folii możemy uchronić się przed tym procesem.

Ochrona foteli skórzanych

Promienie słoneczne oddziałują negatywnie na fotele skórzane. Przyśpieszają proces starzenia się skór co za tym idzie skóra zaczyna pękać i kruszyć się.

Prestiż i elegancja

W samochodach szyby są przyciemniane już od wielu lat, ale było to zawsze dostępne tylko przy wyborze dodatków u dealera samochodowego. Wiązało się to z bardzo dużym kosztem liczących w tysiącach złotych. Decydowało się na to nie liczne osoby. Dziś mamy możliwość zrobienia tego w nowym jak i starszym samochodzie za nie wielkim kosztem liczącym kilkaset złotych.

Ochrona kierowcy i pasażerów

Szyby w naszych samochodach są tak skonstruowane że podczas wypadku mają się rozbić na wiele drobnych kawałków. Niestety ma to swoje plusy i minusy, takie kawałki mogą wpaść nam do oka, zostać połknięte lub nas pokaleczyć. Folia ma za zadanie utrzymać wszystkie te drobinki w jednym kawałku. Folia również ochroni nas przed złodziejem. Jeśli złodziej planuje wybić naszą szybę i coś z niego wyciągnąć to zdziwi się ponieważ szyba pęknie, ale jej nie wybije. Dlatego folie są również sprzedawane jako folia antywłamaniowa. Niektórzy producenci do swoich luksusowych modeli wstawiają podwójną szybę z dodatkiem foli antywłamaniowej.

Dyskrecja

Stosując mocno ciemne folie możemy zrobić efekt lustra weneckiego, od środka widzimy wszystko, ale z zewnątrz już nikt nam nie zajrzy do samochodu. Jest to bardzo korzystne kiedy przewozimy towar, jest on niewidoczny za szybami co za tym idzie jest bezpieczny.

Odwracalność procesu

Jeśli ktoś będzie chciał przywrócić oryginalny wygląd szyb, nie będzie miał z tym najmniejszego problemu ponieważ folie bez problemu możemy zerwać i nie zostanie po nich śladu.