Skip links

Wykorzystywane folie

Do oklejania używamy tylko i wyłącznie najlepszych markowych producentów folii monomerowych, polimerowych oraz wylewanych.

Folia monomeryczna

2-3 lata gwarancji producenta

Jest podstawową folią stosowaną tylko i wyłącznie na płaskie powierzchnie nie posiadające wytłoczeń oraz zagłębień. Wybierając tą folie musimy pamiętać że używamy tych folii do reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Najczęściej na tiry, autobusy lecz w postaci naklejek czy wklejek, oraz różnego rodzaju tablic reklamowych i informacyjnych, gdzie podkład stanowi płyta PCV, blacha, dibond czy metaplex.

Folia polimerowa

6-7 lat gwarancji producenta

Jest to folia bardzo zbliżona właściwościami do folii monomerycznej. Charakteryzuje się jednak lepszą trwałością, wytrzymałością oraz elastycznością dzięki której może być formowana na lekkich przetłoczeniach powierzchni.

Folia wylewana

10 lat gwarancji producenta

Jest to najlepsza folia charakteryzująca się najlepszą wytrzymałością, trwałością, oraz bardzo dużą elastycznością do najbardziej wymagających grafik oraz wyklejania powierzchni wypukłych oraz z zagłębieniami. Dzięki bardzo dobremu rozciąganiu się folii może być naniesiona na bardzo mocne przetłoczenia. Folia wylewana w porównaniu do folii monomerycznej oraz polimerowej jako jedyną można użyć do oklejania całego samochodu.

Laminowanie folii

W celu wydłużenia żywotności folii trzeba użyć laminatu stałego ! Używając laminatu płynnego nie zabezpieczymy folii przed promieniami UV oraz na ścieranie się grafiki na dłużej jak 1 rok. Dlatego należy używać laminatu stałego który wydłuży żywotność naszej reklamy o dosyć spory czas szczególnie na folie narażone na bardzo mocno nasłonecznione miejsce oraz gdzie będzie narażona na ścieranie grafiki.